Yer Tipi Sığınak Santrali

Santral kasası alüminyum profillerden gövdesi ise içten 0,8mm galvanizli sac ile kaplı, dıştan ise 0,8 mm boyalı sacdan kaplı olarak imal edilir.Gövde panelleri 25 mm kalınlığında poliüretan dolguludur.
Üfleme fanı çift emişli,yüksek basınçlı ve kayış kasnaklı tiptedir .Elektrik motoru isteğe bağlı monofaze veya trifaze olarak kullanılabilir.

Santral içerisinde ön filtre olarak G4 veya F7 kaset filtre, tehlikeli zamanda kullanılması için ise, aktif karbon filtre ve radyoaktif hepa filtre bulunmaktadır. Opsiyonel olarak kurşun seperatör ilave edilebilir ayrıca iç cidarlar kurşun levha ile kaplanabilir.

Sistemin çalışması; Fanın devreye girmesi ile başlar. Bu tip santraller yalnız tehlikeli zamanlarda kullanılır. Emilen taze hava kaset filtre, aktif karbon filitre ve radyoaktif hepa filtreden geçerek içeri basılır. Not: Tüm santrallerde ki, aktif karbon filtre ve radyo aktif hepa filitreler kendi ambalajları içerisinde monte edilmektedir. Ambalajlar tehlike zamanında çıkartılarak kullanılmalıdır. Aksi taktirde filtre ömrü 6 aydır.

WHATSAPP HATTI
HEMEN ARA